ELJ-FC2R7JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FC2R7JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 2.7UH 145MA 1.2 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 7,036
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FC2R7JF Panasonic
    ELJ-FC2R7JF Panasonic
    ELJ-FC2R7JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FC2R7JF is described as FIXED IND 2.7UH 145MA 1.2 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F