ELJ-FC330JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FC330JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 33UH 110MA 7.1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 40,489
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FC330JF Panasonic
    ELJ-FC330JF Panasonic
    ELJ-FC330JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FC330JF is described as FIXED IND 33UH 110MA 7.1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM