ELJ-FC470JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FC470JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 47UH 80MA 11 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 35,652
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FC470JF Panasonic
    ELJ-FC470JF Panasonic
    ELJ-FC470JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FC470JF is described as FIXED IND 47UH 80MA 11 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V