ELJ-FC8R2KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FC8R2KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 8.2UH 105MA 2.2 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,094
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FC8R2KF Panasonic
    ELJ-FC8R2KF Panasonic
    ELJ-FC8R2KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FC8R2KF is described as FIXED IND 8.2UH 105MA 2.2 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM