ELJ-FD1R8KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FD1R8KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 1.8UH 145MA 1.95 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-FD1R8KF Panasonic
    ELJ-FD1R8KF Panasonic
    ELJ-FD1R8KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FD1R8KF is described as FIXED IND 1.8UH 145MA 1.95 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.