ELJ-FD2R2KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FD2R2KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 2.2UH 145MA 2.27 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-FD2R2KF Panasonic
    ELJ-FD2R2KF Panasonic
    ELJ-FD2R2KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FD2R2KF is described as FIXED IND 2.2UH 145MA 2.27 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.