ELJ-LA680KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-LA680KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 68UH 145MA 5.5 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,469
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-LA680KF Panasonic
    ELJ-LA680KF Panasonic
    ELJ-LA680KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-LA680KF is described as FIXED IND 68UH 145MA 5.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.