ELJ-LC100KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-LC100KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 10UH 240MA 1.6 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,436
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-LC100KF Panasonic
    ELJ-LC100KF Panasonic
    ELJ-LC100KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-LC100KF is described as FIXED IND 10UH 240MA 1.6 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM