ELJ-NA1R2JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-NA1R2JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 1.2UH 120MA 2.3 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 12,159
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-NA1R2JF Panasonic
    ELJ-NA1R2JF Panasonic
    ELJ-NA1R2JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-NA1R2JF is described as FIXED IND 1.2UH 120MA 2.3 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 89DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 99DB
    View
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.2W TOP PORT 88DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB