ELJ-NA4R7JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-NA4R7JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 4.7UH 70MA 7.7 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 11,334
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-NA4R7JF Panasonic
    ELJ-NA4R7JF Panasonic
    ELJ-NA4R7JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-NA4R7JF is described as FIXED IND 4.7UH 70MA 7.7 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD