ELJ-NA5R6JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-NA5R6JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 5.6UH 65MA 8.7 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-NA5R6JF Panasonic
    ELJ-NA5R6JF Panasonic
    ELJ-NA5R6JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-NA5R6JF is described as FIXED IND 5.6UH 65MA 8.7 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.