ELJ-NC18NKF Panasonic
  • Part Number: ELJ-NC18NKF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 18NH 250MA 400 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,629
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-NC18NKF Panasonic
    ELJ-NC18NKF Panasonic
    ELJ-NC18NKF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-NC18NKF is described as FIXED IND 18NH 250MA 400 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE