ELJ-NC39NKF Panasonic
  • Part Number: ELJ-NC39NKF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 39NH 215MA 550 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 19,170
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-NC39NKF Panasonic
    ELJ-NC39NKF Panasonic
    ELJ-NC39NKF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-NC39NKF is described as FIXED IND 39NH 215MA 550 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    View
  • Manufacturer Name
    Carling Tech
  • Description
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    View
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V