ELJ-ND12NKF Panasonic
  • Part Number: ELJ-ND12NKF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 12NH 535MA 240 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,041
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-ND12NKF Panasonic
    ELJ-ND12NKF Panasonic
    ELJ-ND12NKF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-ND12NKF is described as FIXED IND 12NH 535MA 240 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"