ELJ-ND18NJF Panasonic
  • Part Number: ELJ-ND18NJF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 18NH 480MA 290 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,675
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-ND18NJF Panasonic
    ELJ-ND18NJF Panasonic
    ELJ-ND18NJF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-ND18NJF is described as FIXED IND 18NH 480MA 290 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM