ELJ-ND22NJF Panasonic
  • Part Number: ELJ-ND22NJF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 22NH 465MA 290 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-ND22NJF Panasonic
    ELJ-ND22NJF Panasonic
    ELJ-ND22NJF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-ND22NJF is described as FIXED IND 22NH 465MA 290 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT