ELJ-ND33NKF Panasonic
  • Part Number: ELJ-ND33NKF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 33NH 395MA 390 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 19,094
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-ND33NKF Panasonic
    ELJ-ND33NKF Panasonic
    ELJ-ND33NKF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-ND33NKF is described as FIXED IND 33NH 395MA 390 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V