ELJ-ND68NJF Panasonic
  • Part Number: ELJ-ND68NJF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 68NH 340MA 570 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 23,089
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-ND68NJF Panasonic
    ELJ-ND68NJF Panasonic
    ELJ-ND68NJF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-ND68NJF is described as FIXED IND 68NH 340MA 570 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    View
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM