ELJ-NJ12NGF2 Panasonic
  • Part Number: ELJ-NJ12NGF2
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 12NH 600MA 130 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-NJ12NGF2 Panasonic
    ELJ-NJ12NGF2 Panasonic
    ELJ-NJ12NGF2 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-NJ12NGF2 is described as FIXED IND 12NH 600MA 130 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS