ELJ-NJ12NJF2 Panasonic
  • Part Number: ELJ-NJ12NJF2
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 12NH 600MA 130 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELJ-NJ12NJF2 Panasonic
    ELJ-NJ12NJF2 Panasonic
    ELJ-NJ12NJF2 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-NJ12NJF2 is described as FIXED IND 12NH 600MA 130 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP