ERG-2SJ133 Panasonic
  • Available: 12,638
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERG-2SJ133 Panasonic
    ERG-2SJ133 Panasonic
    ERG-2SJ133 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Through Hole Resistors category. ERG-2SJ133 is described as RES 13K OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F