ERG-3SJ160 Panasonic
  • Available: 1,596
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERG-3SJ160 Panasonic
    ERG-3SJ160 Panasonic
    ERG-3SJ160 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Through Hole Resistors category. ERG-3SJ160 is described as RES 16 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"