ERG-3SJ823 Panasonic
  • Available: 8,795
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ERG-3SJ823 Panasonic
    ERG-3SJ823 Panasonic
    ERG-3SJ823 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Through Hole Resistors category. ERG-3SJ823 is described as RES 82K OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F