ERJ-1GNF3480C Panasonic
  • More about ERJ-1GNF3480C Panasonic
    ERJ-1GNF3480C Panasonic
    ERJ-1GNF3480C is manufactured by Panasonic and is categorized in the SMD Chip Resistors category. ERJ-1GNF3480C is described as RES SMD 348 OHM 1% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE