ETQ-P3M1R0YFN Panasonic
  • Part Number: ETQ-P3M1R0YFN
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 1UH 10.7A 8.7 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ETQ-P3M1R0YFN Panasonic
    ETQ-P3M1R0YFN Panasonic
    ETQ-P3M1R0YFN is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P3M1R0YFN is described as FIXED IND 1UH 10.7A 8.7 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.