ETQ-P4M470KVC Panasonic
  • Part Number: ETQ-P4M470KVC
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 47UH 3.4A 145.2 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ETQ-P4M470KVC Panasonic
    ETQ-P4M470KVC Panasonic
    ETQ-P4M470KVC is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P4M470KVC is described as FIXED IND 47UH 3.4A 145.2 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Amphenol Ltw
  • Description
    BREATHABLE VENT
    View
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"