EXB-34V243JV Panasonic
  • More about EXB-34V243JV Panasonic
    EXB-34V243JV Panasonic
    EXB-34V243JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-34V243JV is described as RES ARRAY 2 RES 24K OHM 0606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE