EXB-38V1R2JV Panasonic
  • Available: 27,530
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-38V1R2JV Panasonic
    EXB-38V1R2JV Panasonic
    EXB-38V1R2JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-38V1R2JV is described as RES ARRAY 4 RES 1.2 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM