EXB-38V2R4JV Panasonic
  • Available: 28,000
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-38V2R4JV Panasonic
    EXB-38V2R4JV Panasonic
    EXB-38V2R4JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-38V2R4JV is described as RES ARRAY 4 RES 2.4 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"