EXB-38V620JV Panasonic
  • Available: 23,296
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-38V620JV Panasonic
    EXB-38V620JV Panasonic
    EXB-38V620JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-38V620JV is described as RES ARRAY 4 RES 62 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    View
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP