EXB-D10C470J Panasonic
  • Available: 73,904
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-D10C470J Panasonic
    EXB-D10C470J Panasonic
    EXB-D10C470J is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-D10C470J is described as RES ARRAY 8 RES 47 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"