EXC-24CD201U Panasonic
  • Available: 26,324
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXC-24CD201U Panasonic
    EXC-24CD201U Panasonic
    EXC-24CD201U is manufactured by Panasonic and is categorized in the Common Mode Chokes category. EXC-24CD201U is described as CMC 130MA 2LN 200 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM