TXD2SS-L-4.5V-X Panasonic Electric
  • More about TXD2SS-L-4.5V-X Panasonic Electric
    TXD2SS-L-4.5V-X is manufactured by Panasonic Electric and is categorized in the Singal Relays category. TXD2SS-L-4.5V-X is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 4.5V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM