TXS2SA-L2-24V-X Panasonic Electric
  • More about TXS2SA-L2-24V-X Panasonic Electric
    TXS2SA-L2-24V-X is manufactured by Panasonic Electric and is categorized in the Singal Relays category. TXS2SA-L2-24V-X is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 24V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"