TXS2SS-L-1.5V-Z Panasonic Electric
  • More about TXS2SS-L-1.5V-Z Panasonic Electric
    TXS2SS-L-1.5V-Z is manufactured by Panasonic Electric and is categorized in the Singal Relays category. TXS2SS-L-1.5V-Z is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 1.5V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE