GX-12MLU-C5 Panasonic Electronic
  • Part Number: GX-12MLU-C5
  • Manufacturer Name: Panasonic Electronic
  • Description: M12 NON-SHIELD DC 2WIRE LEAVE ON (NO) 3MM 1.2KHZ IP67, 5M CABLE
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about GX-12MLU-C5 Panasonic Electronic
    GX-12MLU-C5 is manufactured by Panasonic Electronic and is categorized in the Sensors category. GX-12MLU-C5 is described as M12 NON-SHIELD DC 2WIRE LEAVE ON (NO) 3MM 1.2KHZ IP67, 5M CABLE. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Panasonic Electronic
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM