MQ-WN3A-DC12-24V Panasonic Electronic
  • Part Number: MQ-WN3A-DC12-24V
  • Manufacturer Name: Panasonic Electronic
  • Description: Sensor, Triple Beam Adjustable Range Diffuse, 40mm, Infrared LED, NPN Output
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about MQ-WN3A-DC12-24V Panasonic Electronic
    MQ-WN3A-DC12-24V is manufactured by Panasonic Electronic and is categorized in the Sensors category. MQ-WN3A-DC12-24V is described as Sensor, Triple Beam Adjustable Range Diffuse, 40mm, Infrared LED, NPN Output. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Panasonic Electronic
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Adafruit
  • Description
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    View
  • Manufacturer Name
    Phihong Usa
  • Description
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    View
    Patco Electronics
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A