SF2B-H20-P Panasonic Electronic
  • Part Number: SF2B-H20-P
  • Manufacturer Name: Panasonic Electronic
  • Description: [TYPE-2] Hand Type (20mm Pitch) PNP Output, SensIng Height 392mm
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about SF2B-H20-P Panasonic Electronic
    SF2B-H20-P is manufactured by Panasonic Electronic and is categorized in the Sensors category. SF2B-H20-P is described as [TYPE-2] Hand Type (20mm Pitch) PNP Output, SensIng Height 392mm. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Panasonic Electronic
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS