PSA15R-090PV-R-CNR2 Phihong USA
  • More about PSA15R-090PV-R-CNR2 Phihong USA
    PSA15R-090PV-R-CNR2 is manufactured by Phihong USA and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. PSA15R-090PV-R-CNR2 is described as AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 15W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by Phihong USA
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM