PSA15R-090PV-R-CNR3 Phihong USA
  • More about PSA15R-090PV-R-CNR3 Phihong USA
    PSA15R-090PV-R-CNR3 is manufactured by Phihong USA and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. PSA15R-090PV-R-CNR3 is described as AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 15W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by Phihong USA
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ