PSA15R-090PV-R-CNR5 Phihong USA
  • More about PSA15R-090PV-R-CNR5 Phihong USA
    PSA15R-090PV-R-CNR5 is manufactured by Phihong USA and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. PSA15R-090PV-R-CNR5 is described as AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 15W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by Phihong USA
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    View
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK