LQA10T300 Power Integrations
  • Available: 2,229
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LQA10T300 Power Integrations
    LQA10T300 Power Integrations
    LQA10T300 is manufactured by Power Integrations and is categorized in the Zener Single Diodes category. LQA10T300 is described as DIODE SCHOTTKY 300V 10A TO220AC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"