LXA03D530-TL Power Integrations
  • More about LXA03D530-TL Power Integrations
    LXA03D530-TL is manufactured by Power Integrations and is categorized in the Zener Single Diodes category. LXA03D530-TL is described as 530V, 3A, LOW QRR, RECTIFIER. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE