P0250.333T Pulse Electronics
  • More about P0250.333T Pulse Electronics
    P0250.333T Pulse Electronics
    P0250.333T is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. P0250.333T is described as FIXED IND 33UH 3A 66 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Pulse Electronics
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"