P1169.223NL Pulse Electronics
  • More about P1169.223NL Pulse Electronics
    P1169.223NL Pulse Electronics
    P1169.223NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. P1169.223NL is described as FIXED IND 22UH 2.6A 67 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Pulse Electronics
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"