PE-0603CD230GTT Pulse Electronics
  • More about PE-0603CD230GTT Pulse Electronics
    PE-0603CD230GTT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PE-0603CD230GTT is described as FIXED IND 23NH 700MA 190 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Pulse Electronics
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS