PE-1008CD682JTT Pulse Electronics
  • More about PE-1008CD682JTT Pulse Electronics
    PE-1008CD682JTT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PE-1008CD682JTT is described as FIXED IND 6.8UH 200MA 4.9 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"