PE-1008CQ820KTT Pulse Electronics
  • More about PE-1008CQ820KTT Pulse Electronics
    PE-1008CQ820KTT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PE-1008CQ820KTT is described as FIXED IND 82NH 1.1A 160 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE