PE-1206CD470KTT Pulse Electronics
  • More about PE-1206CD470KTT Pulse Electronics
    PE-1206CD470KTT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PE-1206CD470KTT is described as FIXED IND 47NH 1A 130 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.