PG0702.472NL Pulse Electronics
  • More about PG0702.472NL Pulse Electronics
    PG0702.472NL Pulse Electronics
    PG0702.472NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PG0702.472NL is described as FIXED IND 4.7UH 13.2A 5.3 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.